Zawody sportowe - rok szkolny 2008/2009

Turniej Piłki Nożnej "Z podwórka na stadion" Puchar Tymbarku

3 czerwca 2009 zmierzyło się ze sobą ponad 150 dzieci, reprezentujących 13 drużyn z całego województwa podkarpackiego. Zespoły biorące udział w finale wojewódzkim zostały wyłonione w eliminacjach gminnych i powiatowych. W województwie podkarpackim do Turnieju zgłosiło się prawie 2,5 tys. dzieci, a w całym kraju było ich ponad 26 tysięcy.

W finale drużyna SP 3 Rzeszów pokonała swoich rówieśników z SP 2 Jasło 5:2 i to nasi reprezentanci, wzmocnieni wyłonionymi podczas finału talentami piłkarskimi z innych zespołów, będą reprezentować chłopców z województwa podkarpackiego w dalszych etapach rozgrywek.

Opiekun drużyny: Sławomir Filipowski

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Siatkówka Dziewcząt

Wielkim sukcesem zakończyły się na szczeblu województwa zmagania naszej reprezentacji siatkarskiej dziewcząt.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Klaudia Zagórska, Anna Wiktor, Monika Sokołowska, Joanna Mazur, Magda Sobala, Paulina Milewska, Paula Oliwa, Karolina Szatko, Karolina Fornal, Anna Biały  - 29 kwietnia zwyciężyła półfinał wojewódzki na hali ROSiR-u. Natomiast 26 kwietnia  dziewczyny zdobyły mistrzostwo województwa podkarpackiego. Skład finałowej drużyny: Klaudia Zagórska,Anna Wiktor, Monika Sokołowska, Joanna Mazur, Magda Sobala, Paulina Milewska, Paula Oliwa, Karolina Szatko, Kinga Puła, Magda Bartyńska.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Klaudia Zagórska

Najlepszą zawodniczka SP3 Anna Wiktor

Drużyna dziewcząt walczyła na Mistrzostwach Polski, w Głuchołazach.

Opiekun drużyny: Agata Stopa

Sztafetowe Biegi Przełajowe

9.10.2008 r. reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m chłopców "Igrzyska Miejskie".

Skład drużyny:

1. Lekki Bartosz 6b