- Strona główna
- Nasza szkoła
- Kadra pedagogiczna
- Rada Rodziców
- Uczniowie
- Biblioteka
- Świetlica
- Gabinety medyczne
- Dokumenty szkolne
- Osiągnięcia i sukcesy
- Zajęcia pozalekcyjne
- Sport
- Wycieczki
- Zielone szkoły
- Plan lekcji
- Kalendarz 2009/2010
- Przydatne linki
- Kontakt
Zawody sportowe - rok szkolny 2007/2008
16.12.2007r. - FINAŁ PODKARPACKIEJ SZKOLNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO
Zwyciężyła drużyna naszej szkoły w składzie:
Natalia Krzysztofik - 6a
Aleksandra Nguyen Van - 6d
Eryk Hulak - 5b
Mirosław Niestrzęba - 5b
Grzegorz Klimek - 5d
Opiekun: Feliks Kordyś
15.12.2007r. - V EDYCJA RZESZOWSKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY
W finale ligi uczennice naszej szkoły zajęły następujące miejsca miejsca
1. Aleksandra Nguyen Van kl. 6d
2. Natalia Krzysztofik kl. 6a
3. Klaudia Zagórska kl. 5d
8.12.2007r. - Halowe Zawody Mikołajkowe w Mielcu w LA
Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 2 złote i 2 brązowe medale.
Złote medale zdobyli:
- Aleksandra Zajchowska 6e - skok wzwyż
- Michał Idec 6a - skok wzwyż
Brązowe medale zdobyli:
- Paulina Kuleta 6a - bieg na 60m
- Kamil Zieliński 6a - skok wzwyż
Szkolna drużyna piłki nożnej klas 4 awansowała do finałów turnieju o puchar Prezesa ICN POLFA RZESZÓW.
Finały rozegrane zostaną na boisku Podhalańczyka w czerwcu 2008 r.
Drużyna występowała w składzie: Zagórski Patryk, Pokrywka Krzysztof, Kozub Łukasz, Nguyen van Oskar, Szawica Dominik, Rodzeń Jakub, Poprawski Krzysztof, Kawa Mateusz, Pytel Mateusz, Cyzio Oskar.
Opiekun: Sławomir Filipowski
25 - 27.09.2007r. - udział w turnieju o puchar Prezesa ICN POLFA RZESZÓW
Wyniki: SP3 - SP11 - 4 : 0 SP3 - SP12 - 1 : 2 SP3 - SP25 - 4 : 0 |
20.09.2007r. - INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA RZESZOWA W LEKKIEJ ATLETYCE
Reprezentanci naszej szkoły zdobyli 8 medali.
Najlepsze wyniki naszych uczniów:
Bieg na 60m dziewcząt
1. Paulina Kuleta 6a
3. Błażejewska Natalia 6b
Opiekun: Danuta Kuszarecka
Rzut p. palantową dziewcząt
1. Natalia Krzysztofik 6a
Opiekun:Danuta Kuszarecka
3. Zagórska Klaudia 5d
Opiekun: Maria Seredyńska
Skok wzwyż
2. Zajchowska Aleksandra 6e
Opiekun: Agata Stopa
Skok wzwyż chłopców
1. Jakub Bielecki 6a
2. Kamil Zieliński 6a
3. Michał Idec 6a
Opiekun: Adam Flis